2020 İl Dışı Taban Puanları – Bilişim Teknolojileri

Milli Eğitim Bakanlığında görev yapan öğretmenler il dışı tayin için 6-10 ağustos 2020 tarihlerinde başvuruda bulundu ve sonuçlar 12 ağustosta açıklandı bu sonuçlara göre toparlayabildiğimiz kadarıyla taban puanları buradan paylaşacağız.

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
EMİRDAĞ Güveçci OO 132
EVCİLER Gökçek Şehit Osman Öz OO 140
İHSANİYE Döğer Fatih OO 133
ŞUHUT Kurtuluş İhsan Küçükarslan OO 221
ŞUHUT Yarışlı OO 143

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
GÜNDOĞMUŞ Şehit Orman Mühendisi Abdullah Aydın YBOO 241
İBRADI HEM 217
KAŞ Atatürk OO 243
KAŞ Çayköy OO 191
KAŞ Gömbe OO 216
KAŞ Karadağ OO 162
MANAVGAT Çardak Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Uysal OO 282

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
DİDİM Didim MTAL 285
KARACASU Ataeymir OO 339
KARPUZLU Tekeler OO 237
SÖKE Adnan Menderes MTAL 305

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
HARMANCIK Harmancık OO 166
İNEGÖL Abdulhamit Han OO 254
KELES Davut Zeki Akpınar YBOO 258
ORHANELİ Hacı Mustafa Öden Kız AİHL 261

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AYVACIK Atatürk OO 307
ÇAN Özer OO 267

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
TAVAS Kızılca Hacı Mehmet Arslan OO 234

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇANAKÇI HEM 128
GÜCE Güce İHO 140
YAĞLIDERE HEM 219

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
MERKEZ Dumlupınar OO 112

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALTINÖZÜ Hacıpaşa OO 158
ALTINÖZÜ Mayadalı İHO 142
BELEN Yavuz Sultan Selim OO 225
DEFNE Toygarlı Gazipaşa OO 209
HASSA Akbez OO 130
HASSA Aktepe OO 184
KIRIKHAN Ceylanlı OO 158
REYHANLI Gazi Mürsel OO 93
REYHANLI Tayfur Sökmen OO 104

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BAHÇELİEVLER Ahmet Şişman Kız AİHL 148
BAKIRKÖY Yeşilköy 50. Yıl AL 199
FATİH Ali Nar İHO 267
FATİH Hırkai Şerif OO 174
FATİH Vedide Baha Pars OO 179
KAĞITHANE Gürsel OO 170
PENDİK İsa Yusuf Alptekin OO 242
SULTANBEYLİ Maraşal Fevzi Çakmak OO 198
ŞİŞLİ Fuat Soylu OO 179
ZEYTİNBURNU Sümer İHO 126

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BEYDAĞ Cumhuriyet ÇPAL 268
KINIK Kınık MTAL 254
KİRAZ Cevizli Ege Bölgesi Sanayi Odası OO 193
KİRAZ Haliller OO 215
KİRAZ İğdeli OO 211
KİRAZ Türk Telekom YBOO 282
KONAK Kazım Karabekir OO 300

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
İNEBOLU Kabalar OO 159
TAŞKÖPRÜ Şehit İlker Narin İHO 184
TAŞKÖPRÜ Taşköprü YBOO 163

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
DARICA Darıca Ressam Osman Hamdi Bey OO 259
GEBZE Cumhuriyet AL 232
GEBZE Fatih Sultan Mehmet AL 194
GEBZE Gebze Arif Nihat Asya OO 201
GEBZE Şehit Ömer Can Açıkgöz Kız AİHL 248
İZMİT Akmeşe OO 206
KANDIRA Kefken Şehit Oğuz Kır OO 185
KÖRFEZ Nuh Çimento Vatan OO 179

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
TARSUS Şehit Buminhan Temizkan OO 248

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇAYELİ Çayeli AL 127

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKYAZI Dokurcun OO 216
AKYAZI Şehit Ahmet Çondul OO 219
GEYVE Mehmet Ayşe Akgül OO 200
HENDEK Hendek MTAL 262
KARAPÜRÇEK Teketaban OO 214

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
DÜZKÖY H.Mehmet Ofluoğlu OO 250

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
EŞME Ahmetler Abdülkadir Can OO 203
EŞME Saraycık OO 169

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap