2020 İl Dışı Taban Puanları – Sınıf Öğretmenliği

Milli Eğitim Bakanlığında görev yapan öğretmenler il dışı tayin için 6-10 ağustos tarihlerinde başvuruda bulundu ve sonuçlar açıklandı bu sonuçlara göre toparlayabildiğimiz kadarıyla taban puanları buradan paylaşacağız.

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
CEYHAN 60.Yıl Manas İO 406
KARATAŞ Yemişli İO 420
POZANTI Dağdibi İO 328
YUMURTALIK Barbaros İO 628

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BAYAT Aşağı Çaybelen İO 191
BAYAT Cumhuriyet İO 227
BAYAT İmrallı Öğretmen Mustafa Mumcu İO 219
BAYAT Mimar Sinan İO 230
BAYAT Yukarı Çaybelen İO 158
BOLVADİN Alparslan İO 269
BOLVADİN Derekarabağ İO 274
BOLVADİN Dipevler İO 241
BOLVADİN Dişli İO 252
BOLVADİN Güney İO 178
BOLVADİN Karayokuş Şehit Abdil Kılınç İO 215
BOLVADİN Özburun İO 222
BOLVADİN Yörükkaracaören İO 202
ÇOBANLAR Çobanlar 15 Temmuz Şehitleri İO 290
ÇOBANLAR Kale İO 261
ÇOBANLAR Kocaöz İO 277
DİNAR Alparslan İO 234
EMİRDAĞ Adayazı İO 202
EMİRDAĞ Davulga İO 211
İHSANİYE Bozhüyük İO 466
İHSANİYE Döğer Fatih İO 236
İHSANİYE Döğer İO 265
İHSANİYE Döğer Yunus Emre İO 239
İHSANİYE Hacıbeyli İO 220
İHSANİYE Kayıhan Kunduzlu İO 264
İHSANİYE Muratlar İO 226
İHSANİYE Osmanköy İO 230
İSCEHİSAR Cevizli İO 225
İSCEHİSAR Çatağıl Karşı İO 207
İSCEHİSAR Doğanlar İO 267
İSCEHİSAR Karaağaç Merkez İO 299
SİNANPAŞA Ahmetpaşa Atatürk İO 304
SİNANPAŞA Çobanözü İO 219
SİNANPAŞA Kınık İO 224
SİNANPAŞA Nuh İO 234
SİNANPAŞA Serban Kazım Özer İO 262
SİNANPAŞA Taşoluk Şehit Yunus Emre Aral İO 247
SİNANPAŞA Tokuşlar İO 235
ŞUHUT Balçıkhisar İO 204
ŞUHUT Dadak İO 201
ŞUHUT Zaferyolu İO 349

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
GÖYNÜCEK Karaşar İO 326
GÜMÜŞHACIKÖY Kızılca İO 306
MERKEZ Albayrak Şehit Yusuf Kaya İO 456
TAŞOVA Akınoğlu İO 484
TAŞOVA Destek İO 404

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKYURT Akyurt İO 374
BALA İbrahim Gürbüz İO 293
BALA Kesikköprü İO 299
BALA Sofular Musa Ünal İO 338
BEYPAZARI Faruk Kefelioğlu İO 349
BEYPAZARI Rüstempaşa İO 345
ÇAMLIDERE Osmansin İO 292
ÇUBUK Akkuzulu İO 352
ÇUBUK Cumhuriyet İO 372
ÇUBUK TOKİ İO 392
GÜDÜL Atatürk İO 292
GÜDÜL Güneyce İO 405
GÜDÜL Hacı Mehmet Uçar İO 283
HAYMANA Ataköy İO 298
HAYMANA Bahçecik İO 349
HAYMANA Kerpiç İO 271
HAYMANA Kutluhan İO 271
HAYMANA Sinanlı İO 271
HAYMANA Şehit Alper Kaymakcı İO 316
HAYMANA Şehit İsmail Benli İO 274
HAYMANA Şehit Resul Kaptancı İO 269
HAYMANA Tepeköy İO 262
HAYMANA Yeşilköy İO 270
KALECİK Çandır İO 321
KALECİK Dumlupınar İO 348
KIZILCAHAMAM Çeltikçi İO 326
MAMAK Mehmet Rıfat Börekçi İO 382
MAMAK Mehmet Yetkin İO 382
MAMAK Şair Nedim İO 389
MAMAK Vehbi Dinçerler İO 400
NALLIHAN Çayırhan Gazi Mete Okuducu İO 298
POLATLI Beylikköprü Şh.Yzb.Nazmi Elmas İO 399
POLATLI Hikmet Uluğbay İO 335
POLATLI Uzunbey İO 256

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKSEKİ Akseki Ali-Hasan Coşkun Kardeşler İO 299
AKSEKİ Cevizli İO 283
AKSU Alaylı İO 377
AKSU Banu Cömertoğlu İO 483
AKSU Boztepe İO 401
AKSU Dumanlar İO 377
AKSU Gökdere Atatürk İO 373
AKSU Kurşunlu İnci Kalender İO 380
AKSU Murtuna Gazi İO 387
ALANYA Alaaddin Keykubat İO 393
ALANYA Alara Şevket Demirel İO 360
ALANYA Ali İhsan Dimçay İO 334
ALANYA Avsallar Halıcı Orhan İO 384
ALANYA Beyreli İO 465
ALANYA Dereköy İO 336
ALANYA Güzelbağ İO 322
ALANYA Hamdullah Emin Paşa İO 357
ALANYA İshaklı İO 519
ALANYA Mahmutlar 50.yıl Ahmet Keşoğlu İO 507
ALANYA Okurcalar Berat Hayriye Cömertoğlu İO 382
ALANYA Payallar İO 389
ALANYA Tırılar İO 398
DEMRE Beymelek İO 375
DEMRE Çevreli Bozoğlu-Tarkun İO 347
DEMRE Köşkerler İO 379
ELMALI Akçay İO 273
ELMALI Bozhüyük İO 268
ELMALI Özdemir İO 264
ELMALI Yakaçiftlik İO 272
ELMALI Yuva İO 277
ELMALI Zümrütova İO 266
FİNİKE Arif İO 331
FİNİKE Şehit İsmail Çalkan İO 347
FİNİKE Yalnız İO 326
GAZİPAŞA Doğanca Şehit Fatih Uysal İO 409
GAZİPAŞA Karatepe İO 344
GÜNDOĞMUŞ Bedan İO 244
GÜNDOĞMUŞ Köprülü Ayşe Güven İO 256
GÜNDOĞMUŞ Merkez İO 265
GÜNDOĞMUŞ Ümütlü İO 276
İBRADI Mustafa Nazmi Demiröz İO 262
KAŞ Çavdır İO 343
KAŞ Çayköy İO 340
KAŞ Dirgenler İO 295
KAŞ Gömbe İO 299
KAŞ Karadağ İO 288
KAŞ Kaş Şehit Ömer Halisdemir İO 378
KAŞ Kınık Yurdusev Ulus İO 363
KAŞ Ova İO 402
KAŞ Patara İO 401
KAŞ Sütleğen İO 286
KAŞ Üzümlü İO 381
KEMER Beycik İO 410
KEMER Şeker İO 610
KEMER Tekirova Halit Narin İO 367
KEPEZ Baraj İO 441
KEPEZ İsmail İltemir İO 427
KEPEZ Kepez Şehit Ali Yılmaz İO 701
KEPEZ Şehit Jandarma Üsteğmen Gökhan Korkut İO 406
KEPEZ Şehit Serhat Genç İO 409
KEPEZ Varsak İO 452
KEPEZ Varsak Karşıyaka İO 384
KEPEZ Varsak Şelale İO 420
KORKUTELİ Kayabaş İO 300
KORKUTELİ Korkuteli Yelten Dallar İO 316
KORKUTELİ Küçükköy Şehit Adem Yörük İO 326
KORKUTELİ Yaşar Yalçın İO 381
MANAVGAT Belenobası İO 354
MANAVGAT Beşkonak İO 303
MANAVGAT Burmahan İO 274
MANAVGAT Çakış İO 370
MANAVGAT Çardak Şehit Piyade Uzman Çavuş Mustafa Uysal İO 330
MANAVGAT Çavuşköy İO 402
MANAVGAT Değirmenli İO 334
MANAVGAT Gebece İO 318
MANAVGAT Gül Salih Şenli İO 442
MANAVGAT Hocalı İO 330
MANAVGAT Karabük İO 291
MANAVGAT Karacalar Fatma Pakize Turhan İO 372
MANAVGAT Kırkkavak İO 252
MANAVGAT Odaönü Çallıoğlu İO 333
MANAVGAT Örenşehir Yalışehir İO 405
MANAVGAT Sağırin İO 318
MANAVGAT Sağırin Kepez İO 303
MANAVGAT Sülek İO 361
MANAVGAT Taşağıl İO 357
MANAVGAT Ulukapı Merkez İO 565
MANAVGAT Yaylaalan İO 356
SERİK Boğazkent Nurten-Turan Kilit İO 392
SERİK Çakallık İO 376
SERİK Haskızılören İO 318
SERİK Kadir Demir İO 362
SERİK Kozağacı İO 365
SERİK Şehit Barış Akkabak İO 341
SERİK Şehit Oğuz Kağan Usta İO 376
SERİK Yanköy İO 358
SERİK Yukarı Kocayatak İO 373

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BOZDOĞAN Altıntaş Şehit Ercan Menderes İO 363
BOZDOĞAN Altıntaş Şehit Tayfun Kılınç İO 344
BOZDOĞAN Çamlıdere Şehit Musa Sarısaç İO 399
BOZDOĞAN Madran İO 422
BOZDOĞAN Örentaht İO 338
BOZDOĞAN Örtülü İO 316
BOZDOĞAN Sırma İO 386
ÇİNE Topçam İO 403
KARACASU Ataeymir İO 370
KARACASU Ataköy İO 351
KARACASU Yaykın İO 330
KARPUZLU Çobanisa Hakim Ahmet Akgün İO 372
KARPUZLU Tekeler İO 367
KARPUZLU Ulukonak İO 380
KOÇARLI Kızılcabölük İO 362
KUYUCAK Taşoluk İO 344
SÖKE Çavdar Ferit Çavuş İO 427
SÖKE Kisir İO 477

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ERDEK Çakıl İO 407
KEPSUT İsaalan İO 406

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
SOLHAN Dilektepe İO 336
SOLHAN Mehmet Akif Ersoy İO 109

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALTINYAYLA Atatürk İO 331
ÇAVDIR SÖĞÜT İO 279

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BÜYÜKORHAN Atatürk İO 242
BÜYÜKORHAN Kınık İO 210
BÜYÜKORHAN Sarnıç İO 333
BÜYÜKORHAN Şehit Ramazan Aktay İO 200
GÜRSU Ali Firdevs Lizor İO 540
GÜRSU Hacı Huriye Tinç İO 317
GÜRSU Kazıklı İO 342
GÜRSU Mehmet Akif Ersoy İO 525
GÜRSU Şehit Sefa Uzun İO 309
GÜRSU Yüksel Bodur İO 275
HARMANCIK Gülözü İO 217
İNEGÖL Cemil Sönmez İO 316
İZNİK Candarlı İO 225
KELES Barakli İO 212
KELES Kıranışıklar İO 212
KELES Sorgun İO 184
KESTEL Cumhuriyet İO 551
ORHANELİ Fadıl İO 193
OSMANGAZİ Ovaakça İO 484
YILDIRIM Değirmenönü İO 259
YILDIRIM Emine Sait Uyar İO 245
YILDIRIM Hasan Öztimur İO 236
YILDIRIM Nurettin-Gülten Kutlucan İO 262
YILDIRIM Üstün Üründül İO 285
YILDIRIM Vakıf İO 250

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AYVACIK Babakale İO 553
AYVACIK İsmail Taner İO 463
BAYRAMİÇ Evciler Şehit Osman Özkan İO 334
BAYRAMİÇ Muratlar İO 427
BİGA Karabiga Mustafa Kemal İO 496
BİGA Kemer İÇDAŞ İO 490
BİGA Yolindi İO 314
ÇAN Etili İO 372
ÇAN Özer İO 403
YENİCE Atatürk İO 422
YENİCE Cumhuriyet İO 339
YENİCE Çal İO 314
YENİCE Gündoğdu Nevzat Duman İO 282
YENİCE Hamdibey İO 276
YENİCE Kalkım İO 381
YENİCE Kayatepe İO 256
YENİCE Pazarköy Şehit Halil Kandemir İO 244

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
MERKEZ Tüney Şehit Mehmet Demir İO 236
MERKEZ Ünür Şehit İlyas Aldağ İO 152

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
KARGI Hacıhamza Şehit Hasan Bahçevan İO 268

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ACIPAYAM Benlik İO 327
ACIPAYAM Gölcük İO 438
ACIPAYAM Hisar İO 390
BEYAĞAÇ Sazak İO 330
ÇAMELİ Gökçeyaka 75.Yıl Cumhuriyet İO 355
ÇİVRİL Özdemirci İO 391

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BİSMİL Çeltikli İO 97
ÇINAR Ballıbaba Köyü Muratcık Mezrası İO 126
ÇINAR Bayırkonak Köyü 80.Yıl İO 314
ÇINAR Bilmece İO 211
ÇINAR Filizören İO 590
ÇINAR Gümüştaş İO 102
ÇINAR Hiça İO 345
ÇINAR Karaçbelik İO 124
ÇINAR Karasungur İO 251
ÇINAR Köksalan İO 0
ÇINAR Kürekli İO 316
ÇINAR Meydan İO 205
ÇINAR Şeyhçoban İO 347
ÇINAR Yaprakbaşı İO 301
EĞİL Sarıca İO 384
KAYAPINAR Kayapınar İO 415
KAYAPINAR Yaşar Eğitim ve Kültür Vakfı İO 440
YENİŞEHİR Yenişehir İO 430

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇİLİMLİ Esenli İO 333
ÇİLİMLİ İbrahim Hoşver İO 263
ÇİLİMLİ Topçular İO 258
GÖLYAKA Şehit Ercan Eker İO 255
KAYNAŞLI Cumhuriyet İO 284
KAYNAŞLI Dipsizgöl İO 203
KAYNAŞLI Karaçalı Süperlit İO 258
KAYNAŞLI Kaynaşlı İO 266
KAYNAŞLI Sarıçökek İO 298
KAYNAŞLI Üçköprü İO 451
MERKEZ Aydınpınar İO 359

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ENEZ Büyükevren Aziz Yörük İO 313
İPSALA Esetçe Suzan Demirci Çağdaş Yaşam İO 420
İPSALA Hacıköy İO 329
İPSALA Kocahıdır İO 261
İPSALA Paşaköy İO 232
İPSALA Şehit Er Emrah Karataban İO 294
İPSALA Yenikarpuzlu İO 253
MERKEZ Gazi İO 0

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
KARAKOÇAN Cengiz Topel İO 341
KARAKOÇAN Nuri Özaltın İO 227
KARAKOÇAN Sarıcan İO 118
KARAKOÇAN Şehit Jandarma Kıdemli Üsteğmen Mahir Özdemir İO 189

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
OLUR Mehmet Akif Ersoy İO 97

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
SARICAKAYA Fatih İO 406
SARICAKAYA Laçin Şehit Ali Uysal İO 327

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
İSLAHİYE Altınüzüm Şehit Uzman Çavuş Hayrettin Doğan İO 154
İSLAHİYE Yeşilyurt Şehit Süleyman Şen İO 119
İSLAHİYE Yeşilyurt Yunus Emre İO 119
NİZİP Cumhuriyet İO 257
NİZİP Uluyatır Atatürk İO 162
ŞAHİNBEY 100.Yıl İO 308
ŞAHİNBEY 24 Kasım İO 93
ŞAHİNBEY 30 Ağustos İO 406
ŞAHİNBEY Ahmet Çelebi İO 304
ŞAHİNBEY Barbaros Hayrettinpaşa İO 125
ŞAHİNBEY Emine Ulusoy İO 105
ŞAHİNBEY Fehmi Kasapoğlu İO 105
ŞAHİNBEY Güneş İO 218
ŞAHİNBEY Hacı Firdevs Konukoğlu İO 158
ŞAHİNBEY Hatice Karslıgil İO 121
ŞAHİNBEY Hayriye Osman Külekçi İO 123
ŞAHİNBEY İstiklal İO 190
ŞAHİNBEY Kazım Karabekir İO 82
ŞAHİNBEY Latife Özmimar İO 87
ŞAHİNBEY Mehmet Erdemoğlu İO 208
ŞAHİNBEY Mehmet Ünsal İO 118
ŞAHİNBEY Mustafa Marangoz İO 149
ŞAHİNBEY Osmanlı İO 194
ŞAHİNBEY Özdemirbey İO 237
ŞAHİNBEY Sırasöğüt İO 124
ŞAHİNBEY Şehit Ferhat Gözen İO 260
ŞAHİNBEY Şehit Polis Mehmet Çelik İO 97
ŞEHİTKAMİL 125.Yıl İO 126
ŞEHİTKAMİL Ahmet Yesevi İO 161
ŞEHİTKAMİL Arıl Şehit Mehmet Yalçın Nane İO 121
ŞEHİTKAMİL Atabek İO 307
ŞEHİTKAMİL Atalar İO 82
ŞEHİTKAMİL Bağbaşı Şehit Memik Ayçiçek İO 218
ŞEHİTKAMİL Bilek Sevim-Şevket Olcay İO 97
ŞEHİTKAMİL Gül-Cengiz Gülenler İO 132
ŞEHİTKAMİL Güngürge İO 118
ŞEHİTKAMİL Işıklı İO 74
ŞEHİTKAMİL Karacaoğlan İO 328
ŞEHİTKAMİL Karadede İO 94
ŞEHİTKAMİL Karahöyük İO 408
ŞEHİTKAMİL Kıbrıs İO 123
ŞEHİTKAMİL Kızıkhamurkesen İO 160
ŞEHİTKAMİL Kozluyazı Deniz Feneri İO 82
ŞEHİTKAMİL Kuzeyşehir İO 109
ŞEHİTKAMİL Küllü İO 93
ŞEHİTKAMİL Mehmet Çolakoğlu İO 105
ŞEHİTKAMİL Nezihe Osman Atay İO 101
ŞEHİTKAMİL Sadettın Batmazoğlu İO 116
ŞEHİTKAMİL Şehit Adem Serin İO 156
ŞEHİTKAMİL Şehit Yakup Balbey İO 92
ŞEHİTKAMİL Tekirsin İO 0
ŞEHİTKAMİL Umut İO 101
ŞEHİTKAMİL Ülkerli Nazmiye-Cemal Kıcıkoğlu İO 177
ŞEHİTKAMİL Ziya Gökalp İO 101
YAVUZELİ Büyükkarakuyu İO 85
YAVUZELİ Süleymanobası İO 0

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BULANCAK Ahurlu İO 313
BULANCAK Aydındere İO 173
DERELİ Yüce İO 246
DOĞANKENT Çatak İO 202
DOĞANKENT Süttaşı İO 476
ESPİYE Yeniköy 125. Yıl İO 196
GÜCE Zübeyde Hanım İO 308
PİRAZİZ Ömer Hekim İO 503
ŞEBİNKARAHİSAR Ahurcuk İO 108
ŞEBİNKARAHİSAR Avutmuş İO 132
ŞEBİNKARAHİSAR Yavuz Selim İO 135
YAĞLIDERE Sınır Ahmet Elmalı İO 142

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALTINÖZÜ Babatorun İO 214
ALTINÖZÜ Boynuyoğun İO 194
ALTINÖZÜ Çetenli İO 257
ALTINÖZÜ Keskincik İO 119
ALTINÖZÜ Toprakhisar İO 236
ALTINÖZÜ Yunushan Şehit Çetin Yavuz İO 196
ANTAKYA Apaydın İO 292
HASSA Buhara İO 139
HASSA Demrek Deliçay İO 304
HASSA Güvenç İO 103
HASSA Hacılar İO 132
HASSA Hassa Ardıçlı İO 234
HASSA Yuvalı İO 134
HASSA Zeytinoba İO 130
KIRIKHAN Baldıran İO 257
KIRIKHAN Başpınar İO 242
KIRIKHAN Camuzkışlası İO 183
KIRIKHAN Demirkonak İO 157
KIRIKHAN Gölbaşı İskan İO 189
KIRIKHAN Güventaşı İO 678
KIRIKHAN Kazkeli İO 205
KIRIKHAN Kodallı İO 347
KIRIKHAN Saylak İO 287
KUMLU Abdülhamid Han İO 116
KUMLU Akkerpiç İO 165
KUMLU Akpınar İO 142
KUMLU Aktaş İO 184
KUMLU Atatürk İO 132
KUMLU Kaletepe İO 151
KUMLU Nilüfer Hamit Karadeniz İO 203
REYHANLI Cemil Meriç İO 77
REYHANLI Cumhuriyet İO 81
REYHANLI Gazi Mürsel İO 100
REYHANLI Kavalcık Ertuğrul Gazi İO 0
REYHANLI Mehmet Akif Ersoy İO 84
REYHANLI Paşaköy Başköy İO 0
REYHANLI Reyhanlı Yıldız Filiz Çalım İO 107
REYHANLI Terzihöyük İO 123
REYHANLI Toki Şehit Abdulkadir Erkan İO 124
REYHANLI Uzunkavak İO 206
REYHANLI Yenişehir İO 211
YAYLADAĞI Bezge İO 266
YAYLADAĞI Görentaş İO 247
YAYLADAĞI Hisarcık İO 107
YAYLADAĞI Şehit Ramazan Kaya İO 135
YAYLADAĞI Yavuz Selim İO 201

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ARNAVUTKÖY Ahmet Yesevi İO 97
ARNAVUTKÖY Aşık Veysel İO 0
ARNAVUTKÖY Ayazma İO 82
ARNAVUTKÖY Boğazköy İO 0
ARNAVUTKÖY Bolluca İO 92
ARNAVUTKÖY Boyalık Örfi Çetinkaya İO 0
ARNAVUTKÖY Cahit Zarifoğlu İO 97
ARNAVUTKÖY Hadımköy İO 74
ARNAVUTKÖY Halis Kutmangil İO 0
ARNAVUTKÖY Malazgirt İO 85
ARNAVUTKÖY Mimar Sinan İO 0
ARNAVUTKÖY Sazlıbosna İO 0
ARNAVUTKÖY Suatlar İO 0
ARNAVUTKÖY Şeyh Şamil İO 101
ARNAVUTKÖY Tayakadın İO 0
ARNAVUTKÖY TOKİ Hadımköy İO 107
ARNAVUTKÖY Tolga Eti İO 0
AVCILAR Alsancak İO 309
AVCILAR Cumhuriyet İO 92
AVCILAR Gümüşpala İO 334
AVCILAR Mareşal Fevzi Çakmak İO 283
AVCILAR Mehmetçik İO 134
BAĞCILAR 15 Temmuz İO 88
BAĞCILAR Atatürk İO 155
BAĞCILAR İstanbul Ticaret Odası İO 0
BAĞCILAR Koca Yusuf İO 58
BAĞCILAR Nene Hatun İO 253
BAĞCILAR Vali Cahit Bayar İO 0
BAĞCILAR Yıldıztepe İO 121
BAHÇELİEVLER Ali Haydar Günver İO 115
BAHÇELİEVLER Hazım Ersu İO 82
BAHÇELİEVLER Kuleli İO 116
BAŞAKŞEHİR Fenertepe İO 110
BAŞAKŞEHİR İBB Mehmet Akif Ersoy İO 85
BAŞAKŞEHİR Kayaşehir İO 82
BAŞAKŞEHİR Mehmet Yaren Gümeli İO 97
BAŞAKŞEHİR TOKİ Şehit Abdulselam Özatak İO 158
BAYRAMPAŞA Ahmet Haşim İO 238
BAYRAMPAŞA Kocatepe İO 395
BAYRAMPAŞA Uluğbey İO 82
BEYKOZ Anadolukavağı Mesadet Taylan İO 338
ESENLER Atışalanı İsmetpaşa İO 0
ESENLER Dr İlhami Faydagör İO 83
ESENLER Kemer İO 128
ESENLER Mareşal Fevzi Çakmak İO 0
ESENLER Mehmet Akif Ersoy İO 0
ESENLER Nene Hatun İO 81
ESENLER Neyyir Turhan İO 0
ESENLER Oruç Reis İO 0
ESENLER Örfi Çetinkaya İO 0
ESENLER Ressam Şevket Dağ İO 97
ESENLER Yunus Emre İO 77
ESENYURT Ahmet Keleşoğlu İO 120
ESENYURT Emine Seviye Divrik İO 0
ESENYURT Esenyurt Ali Fuat Üstün İO 97
ESENYURT Esenyurt Cumhuriyet İO 97
ESENYURT Esenyurt Erdoğanlar İO 103
ESENYURT Esenyurt Osmangazi İO 82
ESENYURT Feyyaz Berker İO 82
ESENYURT İBB Prof Dr Sebahattin Zaim İO 136
ESENYURT Mahir Gürlek İO 76
ESENYURT Namık Kemal İO 0
ESENYURT Orhan Gazi İO 227
ESENYURT Sultan Alparslan İO 106
ESENYURT Tamer Özyurt İO 108
ESENYURT Vahit Sura Tanrıverdi İO 234
GAZİOSMANPAŞA Dede Korkut İO 0
GAZİOSMANPAŞA Ertuğrul Gazi İO 0
GAZİOSMANPAŞA Fevzi Çakmak İO 0
GAZİOSMANPAŞA Selahaddin Eyyubi İO 0
GÜNGÖREN Atatürk İO 0
GÜNGÖREN Ergenekon İO 129
GÜNGÖREN Güneşlitepe İO 74
GÜNGÖREN Haznedar Abdi İpekçi İO 118
GÜNGÖREN Kemal Kaya İO 0
KARTAL Ergenekon İbrahim Şakir İO 447
KÜÇÜKÇEKMECE Alaattin Keykubat İO 137
KÜÇÜKÇEKMECE Gültepe İO 163
KÜÇÜKÇEKMECE Mimar Sinan İO 183
KÜÇÜKÇEKMECE Şehit Er Müslüm Zengin İO 97
MALTEPE Fındıklı Şehit Gökhan Soylu İO 300
MALTEPE Gülensu İO 270
MALTEPE Mürüvvet Hanım İO 320
PENDİK Buhara İO 323
PENDİK Ergenekon İO 411
PENDİK Namık Kemal İO 431
SANCAKTEPE Ayşe Çarmıklı İO 97
SANCAKTEPE Hisar Yapı İO 134
SANCAKTEPE Kemal Türkler İO 142
SANCAKTEPE Samandıra Veysel Karani İO 135
SANCAKTEPE Sancaktepe Safa İO 113
SANCAKTEPE Sarıgazi Peyami Safa İO 123
SANCAKTEPE Yenidoğan Mevlana İO 105
SULTANBEYLİ Ahmet Yesevi İO 118
SULTANBEYLİ Akşemsettin İO 122
SULTANBEYLİ Battalgazi İO 97
SULTANBEYLİ Gölet İO 97
SULTANBEYLİ Hasanpaşa İO 150
SULTANBEYLİ İstanbul Ticaret Odası Şehit Er Dursun Sıvaz İO 74
SULTANBEYLİ Kaptan-ı Derya İO 72
SULTANBEYLİ Mehmet Akif Ersoy İO 81
SULTANBEYLİ Sultanbeyli Merkez İO 240
SULTANBEYLİ Turgut Reis İO 307
SULTANBEYLİ Zübeyde Hanım İO 107
SULTANGAZİ 50 Yıl İO 95
SULTANGAZİ İsmetpaşa İO 92
SULTANGAZİ Orgeneral Eşref Bitlis İO 92
ŞİŞLİ Handan Ziya Öniş İO 95
ŞİŞLİ Hüseyin Avni Kurşun İO 176
TUZLA Gazi Mustafa Paşa İO 348
TUZLA Mevlana İO 166
ÜMRANİYE Şehit Askeri Çoban İO 189
ÜMRANİYE Şehit Fatih Mehmethan İO 138
ÜMRANİYE Şehit Sevgi Yeşilyurt İO 121
ÜMRANİYE Teletaş İO 118
ÜMRANİYE Zehra Ülker İO 163
ZEYTİNBURNU Celalettin Gözüsulu İO 85
ZEYTİNBURNU Dr. Reşit Galip İO 115
ZEYTİNBURNU Gazipaşa İO 140
ZEYTİNBURNU Haluk Ündeğer İO 117
ZEYTİNBURNU Merkezefendi İO 279
ZEYTİNBURNU Veli Efendi İO 0

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALİAĞA Karakuzu İO 499
ALİAĞA Yukarı Şehit Kemal İO 465
BAYINDIR Çınardibi İO 370
BAYINDIR Çırpı Şehitler İO 391
BAYINDIR Hasköy İO 430
BAYINDIR Havuzbaşı İO 444
BAYINDIR Kızılcaova İO 401
BAYINDIR Tokatbaşı İO 385
BERGAMA Çamavlu İO 377
BERGAMA Dereköy Ebso İO 412
KEMALPAŞA Yenmiş Hürriyet İO 471
KINIK Arpaseki İO 365
KINIK Polyak Elmadere İO 350
KİRAZ Akpınar İO 360
KİRAZ Cevizli Ege Bölgesi Sanayi Odası İO 310
KİRAZ Çayağzı İO 352
KİRAZ Doğancılar 15 Temmuz Şehitleri İO 328
KİRAZ Haliller İO 357
KİRAZ İğdeli İO 326
KİRAZ Karaburç Cumhuriyet İO 377
KİRAZ Örencik Zeybekler İO 314
MENDERES Ataköy İO 506
MENEMEN 100. Yıl İO 483
MENEMEN Asarlık 125.Yıl İO 495
ÖDEMİŞ Horzum İO 377
TİRE Işıklar İO 451
TİRE Sarılar İO 381
TORBALI Dağkızılca İO 504

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ANDIRIN Boğazören Taşoluk Işıkdibi İO 236
ANDIRIN Rıfatiye İO 257
ONİKİŞUBAT Çağlayan Çataloluk İO 246
ONİKİŞUBAT Döngele Şehit İdris Çam İO 136
ONİKİŞUBAT Fatih Sultan Mehmet İO 387
ONİKİŞUBAT Hartlap İO 281
ONİKİŞUBAT Kale Şehit Ökkeş Karaca İO 299
ONİKİŞUBAT Yeşilkent Şehit Erdoğan Korkmaz İO 288
TÜRKOĞLU Akçalı Şehit Piyade Üstçavuş Ahmet Tündü İO 311
TÜRKOĞLU Beyoğlu Kemalpaşa İO 286
TÜRKOĞLU Doluca Şehit Ali Can İO 229
TÜRKOĞLU Kırmakaya Şehit Ali Evran İO 292
TÜRKOĞLU Şekeroba Fatih İO 244
TÜRKOĞLU Şekeroba Numuneevler İO 277
TÜRKOĞLU Yeşilyöre Fakılar Şehit Erkan İmalı İO 218

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKKIŞLA Atatürk İO 336
AKKIŞLA Kululu İO 321
DEVELİ Ayşepınar İO 291
DEVELİ Bakırdağı Süleyman İlhan İO 265
DEVELİ Çayırözü İO 321
DEVELİ Çomaklı İO 399
DEVELİ Gümüşören İO 269
DEVELİ İncesu İO 350
DEVELİ Kızık İO 339
DEVELİ Kulpak İO 271
DEVELİ Sarıca İO 264
DEVELİ Şahmelik İO 318
DEVELİ Zile İO 375
FELAHİYE Merkez Atatürk İO 378
PINARBAŞI Aslanbeyli İO 240
PINARBAŞI Atatürk İO 314
PINARBAŞI Gümüşgün İO 269
PINARBAŞI Karakuyu İO 149
PINARBAŞI Kaynar Şehit Arda Şen İO 189
PINARBAŞI Melikgazi İO 301
PINARBAŞI Panlı İO 294
PINARBAŞI Şehit Sezer Güneş İO 319
SARIOĞLAN Karaözü Şehit Er Mustafa Topçuoğlu İO 318
SARIZ Sarız İO 189
TOMARZA Dadaloğlu İO 266
TOMARZA İmamkullu İO 241
TOMARZA Rahime Akıncıoğlu İO 245
TOMARZA Şehit Jandarma Yarbay Bekir Temel İO 258
YAHYALI Kopçu İO 259
YAHYALI Taşhan İO 298

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BALIŞEYH Kulaksız Şehit Doğan Yerlikaya İO 358
KARAKEÇİLİ HEM 339

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇAYIROVA Alparslan İO 169
ÇAYIROVA Çayırova Fuat Sezgin İO 159
ÇAYIROVA Çayırova İO 402
ÇAYIROVA Çayırova Mevlana İO 205
ÇAYIROVA Çayırova Yunus Ergüz İO 171
ÇAYIROVA Demirsaç İO 135
ÇAYIROVA Güzeltepe Ahmet Yesevi İO 137
ÇAYIROVA İstiklal İO 135
ÇAYIROVA Öğretmen Şevket Özay İO 171
ÇAYIROVA Yenimahalle İO 137
DARICA Ahmet Parmaksızoğlu İO 352
DARICA Barış İO 205
DARICA Darıca Ayfer – Gazanfer Güngör İO 246
DARICA Darıca Barbaros İO 171
DARICA Darıca Cemil Meriç İO 283
DARICA Darıca Kazım Karabekir İO 206
DARICA Darıca Kemal Ali Gül İO 202
DARICA Darıca Namık Kemal İO 313
DARICA Darıca Nenehatun İO 177
DARICA Darıca Servet Çambol İO 214
DARICA Sarkuysan İO 220
GEBZE 50. Yıl Chrysler İO 459
GEBZE Adem Yavuz İO 141
GEBZE Beylikbağı İO 136
GEBZE Bilgi İO 153
GEBZE Cumhuriyet İO 344
GEBZE Ertuğrulgazi İO 225
GEBZE Farabi İO 139
GEBZE Gayrettepe Rotary Kulübü İO 286
GEBZE Gebze Emlak Konutları İO 389
GEBZE Gebze Mehmet Alp Tiryakioğlu İO 291
GEBZE Hürriyet İO 140
GEBZE İl Genel Meclisi İO 141
GEBZE Mimar Sinan İO 149
GEBZE Mustafa Paşa İO 307
GEBZE Şehit İlker Ağçay İO 158
GEBZE Şehit Polat Özbek İO 148
GEBZE Ülkem İO 175
GEBZE Yavuz Selim İO 144
GEBZE Zafer İO 189
İZMİT İbrahim Süreyya Yiğit İO 274
İZMİT Kuvayi Milliye İO 304
İZMİT Mehmetçik İO 302
İZMİT Şehit Polis Volkan Sabaz İO 336
İZMİT Yenimahalle İO 401
KANDIRA Akçaova İO 173
KANDIRA Anadolu Kalkınma Vakfı Bağırganlı İO 199
KANDIRA Anadolu Kalkınma Vakfı Ballar İO 184
KANDIRA Karaağaç İO 179
KANDIRA Kırkarmut Şehit Er Ahsen Budak İO 299
KANDIRA Kocakaymaz Yunus Emre İO 240
KANDIRA Mehmet Akif Ersoy İO 314
KANDIRA Seyitaliler Atatürk İO 262
KÖRFEZ Hereke Kışladüzü İO 217
KÖRFEZ Körfez Hereke Uzunpınar İO 139
KÖRFEZ Nuh Çimento Vatan İO 168

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BOZKIR Bozkır Armutlu Ayşe Veli Demiröz İO 198
BOZKIR Hamzalar İO 118
BOZKIR Kuzören İO 208
BOZKIR Yelbeği İO 172
CİHANBEYLİ Büyükbeşkavak İO 173
CİHANBEYLİ Cesmebası İO 262
CİHANBEYLİ Cihanbeyli Şehit Burhan Küçükkartal İO 179
CİHANBEYLİ Kandil Şehit Ersan Şeker İO 149
CİHANBEYLİ Kuşça İO 165
CİHANBEYLİ Pınarbaşı Aşır Gökmen İO 274
CİHANBEYLİ Taşpınar Şehit Ümit Paydaş İO 185
CİHANBEYLİ Yeniceoba Mehmet Zeki Kart İO 258
ÇELTİK Fatih İO 270
ÇELTİK Honamlı İO 199
ÇELTİK Küçükhasan İO 182
ÇELTİK Merkez İO 352
ÇELTİK Torunlar İO 157
ÇELTİK Üçşehitler İO 162
EMİRGAZİ Demirci İO 198
EMİRGAZİ Işıklar Atatürk İO 222
EMİRGAZİ Yamac İO 219
GÜNEYSINIR Aydogmus İO 206
GÜNEYSINIR Bardas Vali Atilla Vural İO 200
HADİM Bağbaşı İO 123
HADİM Korualan İO 157
KADINHANI Başkuyu Mehmet Gökçe İO 177
KADINHANI Kökez İO 382
KADINHANI Sarıkaya İO 132
KULU Arşıncı İO 202
KULU Canımana Şehit Murat Uçar İO 223
KULU Dipdede İO 315
KULU Karacadere Gazi Çetin Yıldız İO 204
KULU Şerefli İO 204
KULU Yeşilyurt İO 234
YUNAK Böğrüdelik İO 373
YUNAK Harunlar İO 238
YUNAK Hursunlu İO 216
YUNAK Odabaşı İO 158

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALTINTAŞ Akçaköy İO 208
ALTINTAŞ Erenköy İO 240
ALTINTAŞ Üçhüyük İO 197
ASLANAPA Haydarlar İO 244
DOMANİÇ Muratlı İO 177
DUMLUPINAR Gazi İO 217
GEDİZ Gazi İO 314
GEDİZ Üzümlü İO 237
GEDİZ Yunuslar İO 279
HİSARCIK Güldüren İO 189
MERKEZ Atatürk İO 388
MERKEZ Darıca İO 243
MERKEZ Karsak İO 224
MERKEZ Orgeneral Asım Gündüz İO 411
MERKEZ Sırören İO 300
MERKEZ Şehit Çağlayan Irmak İO 431
MERKEZ Tepeköy İO 219
SİMAV Kestel İO 430
TAVŞANLI Köseler İO 201

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
DOĞANŞEHİR Gövdeli İO 323
DOĞANŞEHİR Kapıdere İO 348
DOĞANYOL Doğanyol İO 218
HEKİMHAN Sakarya İO 696
PÜTÜRGE Bakımlı İO 277
PÜTÜRGE Pazarcık İO 364

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKHİSAR Dağdere İO 300
AKHİSAR Dolmadeğirmen İO 300
AKHİSAR Hanpaşa İO 283
AKHİSAR Kömürcü İO 293
AKHİSAR Yayakırıldık Reşat Öztürk İO 324
ALAŞEHİR Aydoğdu İO 311
ALAŞEHİR Dağarlar İO 261
ALAŞEHİR Dağhacıyusuf İO 260
ALAŞEHİR Sarıpınar İO 248
ALAŞEHİR Uluderbent Çiflikdere Mahallesi İO 282
ALAŞEHİR Uluderbent İO 282
GÖRDES Beğel İO 241
GÖRDES Çiçekli İO 248
GÖRDES Çiğiller 75.Yıl İO 244
GÖRDES Kalemoğlu İO 229
GÖRDES Karayağcı İO 229
GÖRDES Köseler Şehit Er Sezai Özdemir İO 228
GÖRDES Mehmet Akif Ersoy İO 292
KIRKAĞAÇ Bostancı İO 354
KIRKAĞAÇ Demirtaş İO 252
KIRKAĞAÇ Gelenbe Şair Eşref İO 348
KIRKAĞAÇ İlyaslar İO 366
KIRKAĞAÇ Kocaiskan İO 265
KÖPRÜBAŞI Alanyolu İO 269
KÖPRÜBAŞI Ferit Pervanlar İO 276
KULA Bebekli 75.Yıl İO 293
KULA Çarıkballı İO 268
KULA Encekler İO 266
KULA Esenyazı İO 301
KULA Mehmet ve Hüseyin Tosun İO 328
KULA Şehit Er Mehmet Sarı İO 302
SALİHLİ Gökeyüp İO 297
SARIGÖL Alemşahlı İO 265
SARIGÖL Bahadırlar Hüseyin Keşkekoğlu İO 334
SARIGÖL Dadağlı İO 342
SARIGÖL Özpınar İO 278
SARIGÖL Yeniköy Şehit Er Muhammer Kara İO 251
SELENDİ Pınarlar Şehit Savcı Ethem Ekim İO 280
SELENDİ Rahmanlar İO 249
SOMA Hacıyusuf Öztüre İO 289
SOMA Nuray Sayarı İO 316
SOMA Yağcıllı İO 293
YUNUSEMRE Örencik İO 370
YUNUSEMRE Pelitalan İO 418
YUNUSEMRE Recepli İO 327

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇAMLIYAYLA Atatürk İO 391
ERDEMLİ Sorgun İO 454
GÜLNAR Alanboğaz Şehit Hüseyin Bulut İO 308
GÜLNAR Dayıcık İO 304
GÜLNAR Demirözü Perçem İO 417
GÜLNAR İshaklar İO 304
GÜLNAR Kuskan İO 291
GÜLNAR Zeyne İO 372
MUT 75. Yıl Diştaş İO 312
MUT Alaçam İO 358
MUT Aydınoğlu İO 332
MUT Dere İO 238
MUT Ere Dağpazarı İO 296
MUT Göksu Beldesi Bayır İO 299
MUT Göksu Beldesi Köprübaşı İO 289
MUT Hacıahmetli İO 463
MUT Işıklar Şehit Bilal Konya İO 259
MUT Karacaoğlan İO 363
MUT Kavaklı İO 333
MUT Kürkçü İO 381
MUT Yalnızcabağ İO 286
TARSUS Bahşiş İO 665
TARSUS Şehit İsrafil Işık İO 450
TARSUS Zekeriya Çayan İO 443

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
DALAMAN Gürleyik Şehit Jandarma Uzman Onbaşı Fuat Demir İO 405
DALAMAN Narlı Mahallesi İO 389
KÖYCEĞİZ Çayhisar İO 443
KÖYCEĞİZ Demirli İO 467
KÖYCEĞİZ Otmanlar Serkis İO 354
MENTEŞE Dokuzçam İO 346
MENTEŞE Şehit Nazmi Sungur İO 341
MİLAS Alatepe İO 560
MİLAS Bozalan İO 474
MİLAS İkiztaş İO 387
MİLAS Kazıklı İO 510
MİLAS Ortaköy İO 384
MİLAS Pınararası İO 386
SEYDİKEMER Bekçiler Şehit Komando Er Fedai Kebiz İO 342
SEYDİKEMER Çukurincir İO 427
SEYDİKEMER Karadere İO 367
SEYDİKEMER Kayacık Bozalan Mahallesi İO 346
SEYDİKEMER Kayacık İO 355
SEYDİKEMER Kumluova Prof.Dr. Ayhan Önder İO 494
SEYDİKEMER Seki İO 373

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇİFTLİK Bozköy Ahmet Nazmi Filibeli İO 272
ÇİFTLİK Bozköy İO 228

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AYBASTI Pelitözü Mitat Dursun İO 240
ÇAYBAŞI İlküvez Çakıllı İO 267
GÖLKÖY Hürriyet İO 370
GÖLKÖY Şehit Bilgin Çelenk İO 305
GÜRGENTEPE HEM 773
İKİZCE Yoğunoluk Şehit Cezmi Sekmen İO 300

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
MERKEZ ÇAY İO 360
MERKEZ Elmalı İO 280
MERKEZ Taşköprü Atatürk İO 314
MERKEZ Vakıflar İO 353

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AKYAZI Atatürk İO 377
AKYAZI Dokurcun İO 187
AKYAZI Fatih İO 334
AKYAZI Taşağıl İO 161
AKYAZI Taşyatak İO 127
ARİFİYE Kemaliye İO 508
FERİZLİ Bakırlı İO 208
FERİZLİ Gölkent İO 251
FERİZLİ Hatice Aslan İO 305
FERİZLİ Şehit Hacı Uzun İO 309
GEYVE Ahmet Yesevi İO 228
GEYVE Atatürk İO 256
GEYVE Bayat İO 161
GEYVE Cumhuriyet İO 228
GEYVE Doğantepe İO 212
GEYVE Geyve İO 258
GEYVE Hasan Melih Can İO 242
GEYVE Umurbey İO 206
HENDEK Kurtuluş İO 184
KARAPÜRÇEK Atatürk İO 274
KARAPÜRÇEK Şehit Mustafa Geyve İO 205
KARASU Denizköy İO 326
KARASU Gazi İO 395
KARASU Gölköprü İO 295
KARASU Konacık İO 239
KARASU Kurudere İO 258
KARASU Limandere İO 276
KARASU Yassıgeçit İO 235
KAYNARCA Fatih İO 220
KAYNARCA Kulaklı İO 298
KAYNARCA Mehmet Akif Ersoy İO 226
KAYNARCA Yeşilova İO 164
PAMUKOVA Cumhuriyet İO 245
PAMUKOVA Ertaylan İO 267
PAMUKOVA Görsev ve Ersev İnanç Kılıç İO 225
PAMUKOVA Mekece İO 212
PAMUKOVA Pınarlıbacı İO 224
PAMUKOVA Şeyhvarmaz İO 198
PAMUKOVA Turgutlu İO 215
TARAKLI Atatürk İO 172

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ASARCIK Acısu Değirmencioğlu İO 361
AYVACIK Kazancılı İO 370
VEZİRKÖPRÜ Alanşeyhi İO 239
VEZİRKÖPRÜ Aydoğdu İO 352
VEZİRKÖPRÜ Göl İO 307
VEZİRKÖPRÜ Kovalı İO 436
VEZİRKÖPRÜ Mezraa İO 213
VEZİRKÖPRÜ Sarıalan İO 274
VEZİRKÖPRÜ Sarıdibek İO 185
VEZİRKÖPRÜ Sarıdibek Köyderesi İO 171

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
AYANCIK Cumhuriyet İO 317
BOYABAT Cengiz Topel İO 275
BOYABAT Çattepe İO 159
BOYABAT Sarıağaççayırı İO 173
BOYABAT Yeşilyurt İO 205
DURAĞAN Cumhuriyet İO 189
DURAĞAN Mehmet Akif Ersoy İO 171
ERFELEK Atatürk İO 308
SARAYDÜZÜ Türkaylar İO 204
TÜRKELİ Akçabük İO 192
TÜRKELİ Atatürk İO 360
TÜRKELİ Ayaz İO 248

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ÇERKEZKÖY Kızılpınar Atatürk İO 121
ÇERKEZKÖY Kızılpınar İO 118
ÇERKEZKÖY Mehmet Akif Ersoy İO 146
ÇERKEZKÖY Necip Fazıl Kısakürek İO 121
ÇERKEZKÖY Veliköy İO 155
ERGENE Pınarbaşı İO 249
HAYRABOLU Atatürk İO 309
KAPAKLI Büyükşehir Belediyesi İsmet İnönü İO 134
MALKARA Çınaraltı İO 144
MARMARA EREĞLİSİ Yeniçiftlik Nizamettin Demirdöven İO 338
SARAY 75.Yıl İO 157

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
MERKEZ Semerci İO 383
NİKSAR Büyükyurt İO 220
NİKSAR Çalca İO 179
NİKSAR Günebakan İO 204
PAZAR Atatürk İO 428
REŞADİYE Bereketli İO 278
REŞADİYE Bozçalı İO 163

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ARAKLI Çankaya İO 275
ARAKLI Erenler İO 345
ARAKLI Yeşilyurt İO 263
ÇAYKARA Zeki Bilge İO 358
DERNEKPAZARI Atatürk İO 325
HAYRAT HAYRAT İMKB İO 279
OF Bölümlü Mehmet Akif Ersoy İO 289
OF Cumapazarı İO 340
OF Gürpınar İO 292
OF İhsan Karadeniz İO 404

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BANAZ Alaba Şehit Osman Özdemir İO 283
BANAZ Ayrancı İO 276
BANAZ Gürlek İO 347
BANAZ Hasan İO 357
BANAZ Yazıtepe İO 280
BANAZ Yenice İO 299
EŞME Güllü İO 280
EŞME Saraycık İO 276
KARAHALLI Delihıdırlı İO 472
SİVASLI Ağaçbeyli İO 301
SİVASLI Cinoğlu İO 299
SİVASLI Erice İO 307

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
ALTINOVA Hacı Ali Saruhan İO 432
ARMUTLU Armutlu Avukat Necati Toker İO 350
ARMUTLU Kapaklı Tülay İlgen İO 316
ÇINARCIK Esenköy Adnan Kaptan İO 530
MERKEZ Sugören İsmet Koçhan İO 623

İlçe Adı Kurum Adı TABAN PUAN
BOĞAZLIYAN Çakmak İO 157
BOĞAZLIYAN Yamaçlı İsmet İnönü İO 163

Bunları da beğenebilirsin
Yorum Yap